BENİ BİRAZ SEVEBİLİR MISIN?

0
384

benibirazsevebilirmisinBazı kitapları siz seçmezsiniz onlar sizi seçer. İşte beni seçen kitaplardan biri BENİ BİRAZ SEVEBİLİR MISIN?

Sevgili Yazar Işık Güner ‘in sıcacık kalemi ile tanışmama vesile olan BENİ BİRAZ SEVEBİLİR MISIN? romanına sıkı sıkı sarılıyorum. Çünkü bu roman son zamanlarda içimi ısıtan nadir kitaplardan biri oldu.

Yazar’ın gerçek bir hayat hikayesinden kurgulamaya başlaması ve kendi hayal gücünüde içine eklemesi ile yaşam kokan bir hikaye ortaya çıkarmış ve sizin yüreklerinize sunmuş.

Kötü Zeki ile başlayan İyi Zeki son bulan bir yaşam öyküsü içinde insanı bulmak, görmek, konuşmak, zaman zaman hesaplaşmak ve sevmek hepsi bu hikayenin içine toplanmış ve sizi bekliyor.

BENİ BİRAZ SEVEBİLİR MISIN? kitabının yazım dili akıcı ve sürekleyici, okumaya ilk başladığınız andan itibaren sizi içine çeki veriyor. Olaylar arası geçişler su gibi hiç bir şekilde hikaye de kopukluk yaşamıyorsunuz. Sürekli merak içinde acaba ne olabilir?, Ne oldu? soruları ile geçmiş ve gelecek arasında mekik dokuyorsunuz.

Hepimiz geçmiş de bir yerlerde bir parçamızı bırakıyoruz. Kimimiz sevgimizi, kimimiz ailemizi, kimimiz tutkumuzu, kimimiz hayallerimizi ve kimimiz Zeki gibi sevgimizi bırakıyoruz. Peki ya gelecek? Geleceğe ne getiriyoruz? Kendimizden başka ne getiriyoruz? Bu sorunun cevabını romanın sonunda siz bulacaksınız 😉

Bu güzel havalarda BENİ BİRAZ SEVEBİLİR MISIN? kitabınızı alın ve sevginin tadını okuyarak çıkarın.
Romantık kitaplara özellikle tavsiye ediyorum. Ve tabi içinden sevgi geçen bir kitap olduğu için tüm sevmeyi ve sevilmeyi sevenlere alsın okusun 🙂

Sevgilerimle
Bahar Baltacı